Čtyřiadvacetiletá zpěvačka má se svým o čtyři roky starším manželem již jednoho syna Prestona, který se narodil loni 24. září. Kevin byl ovšem u porodu už počtvrté. S herečkou Shar Jacksonovou má čtyřletou dceru Kori a dvouletého Kaleba.

Britney o druhém těhotenství promluvila na veřejnosti poprvé 9. května v televizní show Davida Lettermana. "Nemějte obavy, Dave, není to vaše," vtipkovala.

Příští rok chce už Britney ovládat pódia

Druhé dítě přišlo na svět přesně v době, kdy Spearsová a Federline slaví druhé výročí své svatby - brali se 18. září 2004. O založení rodiny začali mluvit ihned po svatbě. "Už se vidím jako máma. Příští rok rozhodně budu mít dítě," prohlásila tehdy Brit, která na rozdíl od prvního, druhé těhotenství neplánovala.

"Jiný stav" si ale zpěvačka náramně užívala. Brala ho jako obhajobu své nezřízené závislosti na čokoládových pochoutkách, zmrzlině a brambůrkách. "Hned po porodu nabíhám na hubnoucí režim. Musím vypilovat postavu a vrátit se ke zpívání. Příští rok vydám novém album, které bude super - zábavné, pozitivní a sexy."