"Masturbuju celkem často, tak pětkrát, šestkrát do týdne. Před soutěží jsem to trošku brzdil... Vztah k onanii mám pozitivní, na takovou soutěž jsem čekal," vtipkuje Marcel.

O masturbačním maratónu, který se po šesti letech konání v USA přestěhoval i do Evropy, se dozvěděl na internetu. Celou akci prožíval "v pohodě", i když se nepovažuje za typického exhibicionistu. "Exhibicionista asi úplně strašně nejsem. Vedla mě motivace přispět dobré věci, taky jsem si věřil. Byl to taky příjemný výlet a finančně jsem si polepšil," vzpomíná na uplynulý víkend rodilý Ostravák, kterému v soutěži fandila přítelkyně.

Speciální trénink před masturbačním kláním nepodstoupil. Jednoduše do toho šel "po hlavě". "Speciální trénink jsem neměl. Původně jsem myslel, že když půjdu do kategorie co nejvíce orgasmů, budu masturbovat předem co nejvíc, pokud by to bylo na výdrž, tak se co nejvíc vyprázdnit. Ale nakonec to bylo nějak v pohodě, nějaký třífázový trénink jsem rozhodně neměl," dodává s úsměvem Marcel, který uvažuje i o účastni v příštím ročníku. "Pokud bude všechno v pořádku, snad se zúčastním."