Anife hodně mrzí, že vypadla jako první a byla tak velmi záhy odloučena od svého týmu. Podle svých slov prý vyřazení tak trochu čekala, ale její tým ani ostatní soutěžící ani v nejmenším. Proto jí i Honza Tlachač vyslal do duelu. Vyřazení nepřičítá ani tak Dagmar, jakýkoliv jiný soutěžící by ji prý vyřadil, jen ne ona. "Lidé, kteří o mně četli v bulváru, tak nejspíše hlasovali proti mně a to se projevilo na výsledku," prozradila Novinkám Anife.

"Chybět mi bude Honzík, ale stejně tak i Jarka, Pavel, Rocker a prostě můj žlutý tým," řekla tanečnice. Dnes má na sobě žluté šaty a drží dle svých slov žlutý smutek. Barmanská práce Anife opravdu bavila a zcela nejlépe se cítila na kase. Přiznává, že smlouvání a obchodnického ducha v sobě nezapře. Ukládat peníze do kasy je prý skvělý pocit a když jednou dostala spropitné 500 korun, cítila se za barem úplně skvěle.

Vítězem se stane Rocker

Ohledně zbytku léta zatím úplně jasno nemá, ale jednu věc už má v programu zcela jistou. Když se hlásila do Baru, tak musela rušit své taneční semináře, kterým se ale teď bude moci zase naplno věnovat. 

Show Bar bude i nadále sledovat, přestože nedávno řekla, že ne. Když ji lidé nedopřáli návrat k týmu, tak i přesto za nimi chce chodit a bude je podporovat aspoň na dálku. Nikde není napsáno, že by za nimi nemohla chodit a informovat je o tom, co se děje venku. "Vítězství přeju Honzíkovi, ale vítězem se stane podle mého Rocker," tipla si pro Novinky Anife.