Nová vila se nachází nedaleko stanice metra Palmovka v areálu bývalých loděnic. Stavba této vily přišla se vším všudy asi na dvacet miliónů korun. Velmi drahé bylo prý zavedení elektřiny, které jen samo o sobě stálo tři milióny korun.

První vila, s níž se původně počítalo i pro druhou řadu, musela být zbourána kvůli nejasnostem ohledně vlastnictví pozemku a placení nájmu. Soutěžící se z vily museli vystěhovat a reality show dokončili na Slovensku.

V pondělí při křtu se otevřely se známé trezorové dveře vily VyVolených a z nich vystoupil Vladko Dobrovodský spolu s částí štábu. Vladko velmi krátce promluvil a poté polil vstupní dveře do vily šampaňským. Pak vilu spolu s návštěvníky prošel a komentoval změny mezi první a druho vilou. Dle Vladka je nová vila barevnější a hezčí. Taková kuchyně a ložnice jsou prý opravdu citelně větší. 

Stýkáte se s ostatními soutěžícími z vily?

Vídám se s Wendy, Katkou, Hankou a Emilem. Se zbytkem lidí ne... 

Jaké typ soutěžících byste v druhé sérii viděl rád jako divák?

Když to vezmu trochu zpětně, tak aby tato soutěž byla zajímavá, nemůžou tu být jen lidé, kteří se budou milovat. Takhle to v životě a ve společnosti nechodí, takže asi takový mix všech možných typů lidí. 

Jaké atributy měl mít vítěz druhé série VyVolených?

Ať je klidně výbušný, ať je klidně nervák, hlavně aby byl zajímavý...