"Kdykoli se objevím v odbavovací hale, bezpečnostní kontrola si najde důvod, aby mě podrobila důkladné osobní prohlídce," postěžovala si Carmen internetovému serveru Contact Music.

"Proč si ze stovek cestujících její pracovníci vybírají právě mě, to mi zůstává záhadou," pokračovala bezelstně Electra.

Na sex myslí pořád

Není se ale čemu divit. Sexy modelka ráda ukazuje své vnadné tvary na veřejnosti a sama se otevřeně přiznala k tomu, že na sex myslí každých dvacet vteřin. Muži po ní prahnou, proto ani letištní kontrolu nenechavá tato provokativní bruneta chladnou.

"Nedávno mi chlap od letištní stráže zběžně přejel rukama po těle. A poté, co se přesvědčil, že na něm neukrývám žádnou zbraň, zeptal se, zda u sebe nemám zapalovač," vyprávěla herečka. Když řekla ne, chtěl vědět, zda nemá v zavazadle alespoň nůžtičky na nehty.

I to odmítla, a tak dotěra aspoň vyzvídal, jaké kosmetické prostředky si Carmen vzala s sebou. Z některých, jak zdůraznil, se totiž snadno dají takříkajíc na koleně vyrobit nebezpečné výbušniny.

Rozpálil ho samoopalovací krém

"Když jsem mu prozradila, že jsem se tři hodiny před odjezdem na letiště natřela od hlavy po paty samoopalovacím krémem, málem mě donutil svléknout se donaha, aby se mohl přesvědčit, že nejsem živoucí bomba!"

Carmen se jako herečka se proslavila především v krimikomedii Starsky & Hutch a také jako kolegyně Pamely Andersonové  ze seriálu Pobřežní hlídka.