Sedmatřicetiletá Kylie Minogue po operaci hodně zhubla, ještě nedávno vážila pouhých osmatřicet kilogramů. [celá zpráva] Její blízcí se domnívali, že se tak stalo kvůli nevhodnému přístupu lidového léčitele, k němuž chodila zpěvačka v Paříži.

Kylie dala na jejich rady a své zdraví nyní hodlá svěřit do rukou doktora Nishi Joshia. Ten se může pochlubit velmi slavnou kleintelou, mezi jeho pacienty v minulosti patřila například americká herečka Gwyneth Paltrowová či britská modelka Kate Mossová. 

Holistická léčba, které se Minogue začne podrobovat, zahrnuje zejména akupunkturu. Rovněž se často užívá postup, při němž lékař přikládá nahřátý šálek na tělo, aby z něj vytáhnul toxické látky. "Kylie věří, že jí doktor Joshia má hodně co nabídnout v jejím boji s rakovinou," uvedl zdroj z blízkého zpěvaččina okolí.

"V současnosti se cítí velmi slabě a zranitelně. Ale jakmile na tom bude lépe, pojede do Londýna a doktora Joshiu navštíví," upřesnil totožný zdroj. Samotný doktor Joshi přitom odmítl výslovně potvrdit, zda se Kylie skutečně jeho pacientkou stane.

Připustil pouze, že k němu chodí hodně pacientů, kteří se po operaci podrobili chemoterapii, jak tomu bylo i ve zpěvaččině případě. "Pracuji s několika lidmi, kteří onemocněli rakovinou. Zaměřuji se na zdolání následků jak rakoviny, tak chemoterapie," podotkl lékař.

Kylie Minogue oznámila letos v květnu, že u ní lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. [celá zpráva] Krátce nato podstoupila operaci. [celá zpráva] Při následných prohlídkách u ní lékaři našli metastázy. [celá zpráva] Začala se zotavovat ve Francii, kde žije její přítel, herec Olivier Martinez. [celá zpráva]