"Nejsem těhotná, ale chtěla bych mít děti tak do dvou let," svěřila se Paris. Dodala, že otec jejího snoubence, řecký rejdař Grigoris Kasidokostas, je touto myšlenkou nadšený a chtěl by prý vnoučata co nejrychleji. "Chce, abychom ho učinili dědečkem co nejrychleji, a řekl nám, že je třeba, abychom měli děti, dokud jsme mladí."

Pokud jde o svatbu, která by se podle některých tvrzení měla konat ještě do konce letošního roku, Paris by si prý přála takovou, za jakou by se nemusela stydět ani anglická princezna. Vysněný obřad údajně chtěla mít v Londýně, a to buď v katedrále Sv. Pavla, anebo přímo ve Westminsterské.

Malý háček ale spočívá v tom, že v těchto prostorách se mohou brát jen členové britské královské rodiny. Hiltonová prý proto napsala princi Charlesovi oficiální písemnou žádost, podle mluvčího Sv. Pavla nicméně není svatba v katedrále v žádném případě na prodej - bez ohledu na bohatství těch, kdo by si tu chtěli říct své ano.

Mezitím prý Hiltonová svůj názor změnila a podle všeho se bude vdávat v Řecku. Sedmadvacetiletý Latsis a čtyřiadvacetiletá Hiltonová se seznámili loni v prosinci a oficiálně zasnoubeni jsou od května. [celá zpráva]