Na rozlučku se svobodou se ženichovi složilo několik přátel, při čemž se jim podařilo vybrat 7500 liber. Whincup pak strávil dlouhý čas plánováním výletu se svými kamarády, organizací i správou peněz byl pověřen jeho svědek. Jenže do Las Vegas naneštěstí nikdy nedojeli a celý výlet se musel zrušit.

„Vždycky jsem snil, že se podívám do Vegas a zahraju si v některém vyhlášeném kasinu. A jaká je pro to příhodnější doba než před svatbou?“ uvedl Whincup. „Dali jsme dohromady termín, kdy poletíme, vybrali hotel. Svědek se pak nabídnul, že vše zařídí a my mu věřili. Že je něco špatně jsme si neuvědomili ani několik týdnů před odjezdem,“ dodává.

Vše začalo vyplouvat na povrch až těsně před odletem, kdy si ženich i s přáteli uvědomil, že se jeho snový výlet zřejmě neuskuteční. Podle serveru LadBible pak svědek Whincupovi i zavolal a ke všemu se mu přiznal. „Místo toho, aby můj syn odletěl na tolik vysněnou dovolenou s kamarády, bude doma přemýšlet, jak k tomuhle mohlo vůbec dojít. Tyhle situace se nedějí jen v telenovelách,“ uvedla k události Whincupova matka.

Rodina se snažila ženichovi finančně vypomoci, ale nákladnost letenek i ubytování byly nad její síly. Rozlučku se svobodou tak Whincup strávil místo v Las Vegas v britském Newcastlu. Policie celou věc aktuálně prošetřuje, ale zatím nikoho nezatkla.