Svoje tetování sám označuje za „příběh života”. A příběh to je pořádně obsáhlý. Na těle má kromě vyobrazení obličejů rodinných příslušníků vytetovány i více než čtyři stovky oblíbených firem.

Naposledy si George nechal vytetovat logo německé automobilky, poté co si od ní koupil nový sedan. Kromě toho má vyobrazeno například logo prvního mobilu, oblíbené noviny nebo televizní stanice.

Muž má na sobě celkem 442 firemních log

Muž má na sobě celkem 442 firemních log.

FOTO: Profimedia.cz

Od médií k jehlám

George vlastní v Bombaji tetovací studio a za svoje tetování utratil v přepočtu už téměř čtvrt milionu korun. „První tetování jsem si nechal udělat, když mi bylo 16. Byla to lebka. Potom jsem si chtěl nechat potetovat celou ruku, ale když mi to tatér pokazil, rozhodl jsem se, že začnu tetovat sám,” říká o svých začátcích.

„Od malička jsem kreslil loga známých společností, byl jsem tím posedlý,” objasňuje důvody, proč se rozhodl zrovna pro loga. „Později jsem se rozhodl, že bych chtěl dosáhnout světového rekordu v počtu tetování,” vysvětluje.

Muž má na sobě celkem 442 firmních log

Muž má na sobě celkem 442 firemních log.

FOTO: Profimedia.cz

Rodiče byli proti

Kromě firemních log má na žebrech i portrét rodičů, kteří byli původně zásadně proti. Když ale George začal získávat na popularitě, smířili se s netradiční vizáží synova těla a nyní už s tím nemají problém.

Nyní by George rád usiloval o zápis do Guinessovy knihy rekordů. K tomu však potřebuje 13 tisíc liber (asi 400 tisíc korun), které momentálně nemá, přesto věří, že se jednou jeho jméno mezi rekordmany objeví.