Patnácticentimetrová mezera, která nabízí jídlo zdarma pro celý stůl, není jedinou šancí, jak získat slevu. Další škvíry v mříži jsou vždy o něco širší. Osmnácticentimetrová nabízí pět piv zdarma, pětadvaceticentimetrová pivo jedno.

Protáhnutí se druhou nejužší mezerou znamená pět piv zdarma.

Protáhnutí se druhou nejužší mezerou znamená pět piv zdarma.

FOTO: Profimedia.cz

Pokud se protáhnete třiceticentimetrovou škvírou, slevu nedostanete. Jedinou odměnou je vám vzkaz, který má nutit k zamyšlení: „Jste tak akorát – opravdu byste neměli žádat o víc.“ Další mezera je ještě širší a pokud se jí protáhnete, čeká na vás pouze lakonická otázka: „Jste si jistí, že byste měli pít pivo?“

Pivo si majitel restaurace nevybral náhodou. „Spousta lidí mi říkalo, že nemůžou shodit jenom proto, že nechtějí přestat s pivem,“ vysvětlil Čao Lang serveru deníku Daily Mail. Podle Langa se tou nejužší škvírou protáhne minimálně jeden zákazník denně. „Všechno jsou to ženy,“ svěřil se serveru Daily Mail Čao Lang.

Zúčastnit se mohou i děti, pivo ale nedostanou.

Zúčastnit se mohou i děti, pivo ale nedostanou.

FOTO: Profimedia.cz

Kampaň zdárně přitahuje zákazníky, kteří na svůj pokus údajně čekají dlouhé fronty. Restaurace funguje od roku 2016 a je vyhlášená zejména díky Čaovu račímu pokrmu dochucenému česnekem a papričkami.