Amine Britel směřoval do jednoho z klubů i se svými kamarády. Jenže poté, co si muž u klubu zakouřil, v kapse u bundu mu explodovala baterie k elektronické cigaretě a nebýt pohotového vyhazovače, který mladíkovi pomohl hasit, mohlo být vše ještě vážnější.

I tak však exploze mladíkovi způsobila popáleniny druhého stupně na pravé straně přední části těla - nejhůře dopadl na břiše. Hrůzné vteřiny odehrávající se krátce po půlnoci natočila bezpečnostní kamera monitorující dění před klubem.

„Z ničeho nic jsem zaslechl hlasitý výbuch a ozval se zvuk, jako kdyby někdo odpálil světlici, jen asi tak 10krát hlasitější. A když jsem se dostal ze šoku z té exploze, tak jsem si uvědomil, že jsem začal hořet. Vůbec jsem si nejdřív neuvědomoval, co se mi to děje. Bolest přišla až posléze,” popsal Britel podle deníku Daily Mail nepříjemné chvíle.

„Naštěstí jsem měl pod bundou bavlněné tričko a ne umělé, to by bylo mnohem horší. Stejně tak je štěstí, že jsem si tu baterii nedal do džín,” dodal muž, který se plánuje s nejmenovaným výrobcem baterie soudit.