Členy Mile high clubu se mohou stát jen ti, kteří se milovali za letu. Riskantní chvíle plné adrenalinu ovšem někdy přinesou i negativní následky. Ty, které si prožila nejmenovaná dvojice letící v pondělí, byly sice krátkodobé, ale o to intenzivnější.

Stevard po přistání letadla ve Stockholmu totiž o snaze páru dostat se do klubu informoval i ostatní cestující na palubě, a to ve švédštině. Ti mluvící švédsky se velmi dobře bavili, francouzsky a anglicky hovořící pasažéři jen tápali, čemu se Švédové smějí, informoval švédský deník Local.

„Řekl něco ve smyslu: 'Rádi bychom popřáli vše nejlepší té veselé reprodukci dvojice na toaletě, ke které došlo před několika momenty. Lidé se začali smát a tleskat a začalo se hned šuškat, kdo to asi tak mohl být,” řekl švédský pasažér deníku.

Mohli dopadnout hůř

Dvojice zůstala v anonymitě a není jasné, jak posádka na jejich záchodovou eskapádu během večerního letu přišla. Aerolinky pouze deníku potvrdily, že člen palubní posádky danou zprávu pasažérům doopravdy předal, více se však nechtěly k celé záležitosti vyjadřovat.

Sluší se dodat, že rudé tváře ještě nejsou tím nejhorším, co se mohlo páru přihodit. V nedávné době bylo při milostném aktu nachytáno více pasažérů a někteří byli dokonce obviněni ze spáchání trestného činu. Chvilka studu se tedy jeví ještě jako docela shovívavý trest.