Bezpečnostní kamery zachytily, jak dvě ženy přišly do obchodního domu. Jedna se nejdříve na chvilku zastavila u jízdních kol, druhá šla rovnou k cíli.

Vzala krabici s plazmovou televizí, prohlédla si ji a strčila si ji mezi nohy pod sukni. Následně z obchodu obě zlodějky odešly jakoby nic. Vše se odehrálo během pouhých třinácti sekund.

Prodavači si ničeho nevšimli

„Provedla to tak rychle, že si toho nikdo nevšiml,” řekla prodavačka obchodu pro server listu The Mirror. „Nikdy jsem nic takového neviděla, musí být profesionálka,” dodala.

To si myslí i mluvčí guapilské policie. „Předpokládáme, že žena musí mít hodně podobných zkušeností, když jí ke krádeži stačilo třináct sekund,” sdělil.

Tento bizarní případ se sice odehrál už vloni v listopadu, do médií se však dostal až nyní. Kostarická policie po ženách stále pátrá.

Video

Pokus o kvalitní herecký výkon se lupiči moc nezdařil.

Neobvyklý způsob krádeže zachytily nedávno také kamery v obchodě na Floridě. Jeden ze zlodějů předstíral infarkt, aby druhý mohl krást. Oba dva však na rozdíl od žen z Kostariky dopadla policie. [celá zpráva]