Sedmadvacetiletá žena hrála on-line hru Lucky Dip loterie Euromillions, protože jackpot byl lákavých 15 miliónů liber. Všech šest čísel sice netrefila, ale i pět jí stačilo na výhru, o kterou se podělila se čtyřmi dalšími výherci. Vyhrála tak tři milióny liber, ale v první chvíli si myslela, že to je částka mnohem nižší.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

„Přihlásila jsem se na mobilu a ukázalo mi to, že jsem vítězkou. Říkala jsem si, že jsem vyhrála tři tisíce liber, tak jsem vzala telefon a šla to ukázat svému manželovi,“ řekla Britka serveru MailOnline.

Společně se svým mužem luštili informace na displeji, ten na ně byl ale příliš malý, tak si došli pro tablet a konečně zjistili, jaká je výhra doopravdy.

V noci toho moc nenaspala

„Jakmile jsme zjistili, že to jsou tři milióny liber, nevěděli jsme co dál. Tak jsme zavolali rodičům. Muselo už být po jedenácté,“ dodala Burstonová.

Spánku si tu noc moc neužila, neustále totiž zírala na svůj mobil. O pár hodin později jí od loterijní společnosti přišel e-mail potvrzující výhru, i tak ale neustále kontrolovala, zda se jí to jen nezdá.

Když si pak přebrala symbolický šek, svěřila se, že část peněz plánuje investovat do nového domu pro svou rozrůstající se rodinu. S manželem totiž mají dvě děti a jejich současný dům už přestával stačit. Kromě případné další dovolené ale žádné větší plány na naložení s penězi nemá.