Hoo kreslí tužkami a pastelkami podle předloh z fotografií nebo různých zátiší především na dřevěné desky. Jedna kresba mu zabere v průměru tři dny.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

„Práce se dřevem mi dává další rozměr a nápady vytvořit něco blízkého realitě a také to velmi dobře ladí s pastelkami,“ vysvětlil Hoo.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Na podobně realistické a trojrozměrně působící kresby se zaměřuje i francouzský kreslíř Jordan Molina. Takto zachytil do časosběrného videa svou kresbu hamburgeru.

Jednatřicetiletý kreslíř vytváří především portréty lidí nebo zvířat, často se ale zaměřuje i na kreslení běžných předmětů, jako například již zmíněné vylité kávy. Všechna jeho díla začínají stejně – náčrtem tužkou.

Kreslení bylo pro talentovaného Singapurce dlouho jen koníčkem, dnes už se jím ale živí na plný úvazek.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Kresby vystupující do prostoru zvládá i všestranný italský ilustrátor Marcello Barenghi. Takto v jeho podání vypadá balíček karet.

„Kreslení jsem miloval už od dětství, ale nikdy jsem ho nestudoval, jsem samouk. Asi před čtyřmi nebo pěti lety jsem se mu rozhodl věnovat naplno. Umění je mou prací a zároveň i vášní a jsem šťastný, že se mu můžu věnovat,“ dodal Hoo pro MailOnline.