Grahamová, která pracuje pro televizní stanici KUTV, o víkendu zpovídala v Utahu lyžaře ohledně běžkování, jež je tamní oblíbenou kratochvílí. Z tónu jejího hlasu se zdálo, že nejspíš není úplně v pořádku, což se po chvíli potvrdilo.

Sotva dokončila otázku o základech běhu na lyžích, žuchla sebou do sněhu. Za pár okamžiků se ale vzpamatovala a interview dokončila vsedě.

„Cítila jsem, že mám závratě, a pokusila jsem se varovat produkčního, že mi je špatně. Poté, co jsem se probrala, jsem netušila, jak dlouho jsem byla mimo, ale všimla jsem si, že na mě míří kamera, a tak jsem pokračovala,“ řekla Grahamová. Náhlou ztrátu vědomí posléze vysvětlila na svém blogu.

„Není to poprvé, co jsem omdlela v chladném počasí. Stává se mi to, když jsem ve vyšších nadmořských výškách a je zima, stejným problémem trpí i moje dvojče. Tento týden proto plánuji zajít k lékaři, aby se na to podíval podrobněji,“ napsala Američanka.

Celou situaci bere zkušená reportérka s humorem. „Pokud chcete, aby váš telefon zvonil 72 hodin v kuse, omdlete v přímém přenosu,“ uvedla na svém Twitteru.