Ačkoli francouzská herecká legenda tvrdí, že se už na stříbrné plátno nevrátí, stále ještě si s gustem zahraje v televizních produkcích. Nedávno se Delon pustil do natáčení třídílného policejního seriálu Frank Riva.

Mezi natáčením se snaží být co nejvíce se svými dvěma dětmi - dvanáctiletou Anouchkou a osmiletým Alainem-Fabienem. V poslední době se na ně velmi upnul, neboť jej opustila jejich matka, někdejší nizozemská královna krásy Rosalie van Breemenová.

Přítel Le Pena

Třebaže se Delon netají svým dlouholetým přátelstvím s ultrapravicovým politikem Jean-Mariem Le Penem, tvrdí, že ještě nikdy radikální pravici nevolil. Přátelství se podle něj vztahuje pouze na osobu, nikoliv na politiku.

Jean-Marie je ale zřejmě jedním z mála, kdo se může pochlubit Delonovým přátelstvím. Herec totiž v talkshow sám sebe označil za naprostého misantropa.

Vzhled ho netrápí

Se svým vzhledem a věkem nemá Delon nejmenší problém, nevadí mu ani váčky pod očima. Krásný obličej beztak nestačí, "člověk musí mít také talent," poznamenal Delon. Se svou vizáží si prý nikdy hlavu nelámal - to za něj vždy "dělali jiní".