Pobavení američtí motoristé si začali krátce po umístění billboardu nedaleko dálnice reklamu fotit a snímky se začaly šířit po sociálních sítích jako mor. Nejoblíbenějším komentářem reklamy na konvici pak byla věta: "Hej, ten Hitler vypadá jako konvička!" Jiný uživatel pak chválil "uhlazený evropský design".

Konvici na čaj vytvořil návrhář Michael Graves, je kovová a stojí v přepočtu něco málo přes tisíc korun.

Billboard s designovou konvičkou vyvolal u lidí velké ohlasy. V madle vidí Hitlerovu patku, v držáku víčka pak knírek. A i zdviženou pravou ruku pak není těžké identifikovat.

Billboard s designovou konvičkou vyvolal u lidí velké ohlasy. V madle vidí Hitlerovu patku, v držáku víčka pak knírek. A i zdviženou pravou ruku pak není těžké identifikovat.

FOTO: Novinky.cz s použitím JCPenney & Profimedia.cz

Firma reagovala na pobavené komentáře přes svůj twitterový účet: "To je zcela neúmyslné. Kdybychom chtěli mít konvici, která by něco či někoho připomínala, vybrali bychom si design koťátka nebo sněhuláka."

Podobně pobavené šílenství se odehrávalo v březnu před dvěma roky, kdy si lidé sdíleli snímky jednoho domu z britského Swansea s komentářem, že se Hitler převtělil do rodinného domku. [celá zpráva]