Nicole si chuť deodorantu oblíbila už jako malé dítě, ale pravá závislost se z toho stala až před dvěma lety. V průměru sní jeden tuhý deodorant za dva dny, celkem jich tedy spořádala více než 350.

„Můj mozek mi říká: 'Musíš to sníst!' Snažila jsem se s tím na týden přestat, ale bylo mi hodně špatně a měla jsem silné bolesti hlavy,“ popsala Nicole svou závislost. Z pojídání deodorantů má žaludeční křeče a sucho v ústech, občas tak místo tuhého deodorantu použije ten ve spreji a trochu si ho nanese na jazyk.

„Když si uvědomím, že u sebe nemám deodorant, zpanikařím. Popadne mě šílená úzkost a rozčílím se. Bez deodorantů bych byla úplně jiným člověkem,“ dodala Američanka.

Přátelé Nicole přesvědčili, ať si zajde k lékaři. Ten potvrdil, že dívka riskuje své zdraví. Některé deodoranty totiž obsahují sloučeniny hliníku, které můžou při konzumaci způsobit velmi vážné zdravotní problémy. Od té doby se Američanka snaží nahrazovat svou neobvyklou pochutinu mandlemi, ale každodenní malé množství deodorantu si stále neodpustí.