Zprávičky na mobilech se točily kolem sexu. "Když tě vidím, chci tě slyšet vzdychat a sténat. Už se nemohu dočkat," napsala podle časopisu Loosová, kterou Beckhamovi přidělila jeho bývalá manažerská společnost SFX. "Neboj se, uslyšíš. A já tě chci slyšet křičet," měl odpovědět nejslavnější fotbalista současnosti.

Victorie Davidovi věří

Osmadvacetiletý Beckham loni v prosinci odešel od SFX a nechává se zastupovat agenturou své 29leté ženy Victorie. Už tehdy se objevily spekulace, že důvodem byl hráčův příliš blízký vztah s Loosovou, která mu pomáhala se zařizováním všemožných náležitostí v Madridu po loňském přestupu z Manchesteru United.

Ačkoli aféru, o které novinářům řekl bratr Loosové John, Beckham popřel, raději si v pondělí vzal v Realu volno a odletěl narychlo za rodinou do Švýcarska. Kvůli disciplinárnímu trestu nemůže nastoupit v úterý v Lize mistrů v Monaku, takže má možnost vysvětlit Victorii vše z očí do očí. Bývalá Spice Girl, která tráví v Alpách lyžařskou dovolenou s oběma malými dětmi, se nechala slyšet, že svému muži věří.