"Já konec pořadu Dobroty neprožívám. Už když jsem psal scénář, věděl jsem, že bude mít pouze pětadvacet dílů, a tak je tady najednou konec. Mám radost, že se Dobroty podařily, ale na lítost nemám čas. Mám tolik práce, že nevím, kam dřív skočit. Na příští rok už totiž připravuji novou show. Myslím, že to bude pro mnoho lidí překvapení, protože u nás zatím nikdo nic takového nerealizoval. Víc ale neprozradím," uvedl Novotný.

Od projektu neopustí

Petr Novotný už v prosinci minulého roku oznámil, že se vydá do Thajska natáčet eroticky laděnou komedii. Od svého plánu neupustil. Nejprve však bude muset lépe promyslet financování projektu.

"Je jisté, že natáčení bude dražší, než jsem si myslel, a tak teď přemýšlím o rozpočtu. Rozhodně se ale svého plánu nevzdám."

Náhlovský se svlékne

Po boku exotických krasavic by měl účinkovat herec Josef Náhlovský, který se ovšem striktně odmítá před kamerou svlékat. Novotný si je však jistý, že nakonec své puritánství překoná.

"S Pepou Náhlovským budou problémy vždy. Je to ale tak vynikající herec, že stojí za to je podstoupit. Hlavně, aby mu při natáčení sloužilo zdraví. Je totiž pověstným hypochondrem, proto doufám, že v Thajsku při natáčení jakoby neonemocní," podotkl se smíchem Novotný.