Streeter v sobotu zakoupil v supermarketu Tesco ve městě Burnham on Sea balení rukoly. Když ale jeho 39letá přítelkyně nasypala zelené lístky u večeře na talíř, nestačila se divit. Před ní se objevil asi deset centimetrů velký tmavý objekt.

Nejprve si myslela, že jde o nějaký list, dokud se neukázalo, že to jsou kosterní pozůstatky malého ptáka. Flynnová okamžitě utekla od stolu. Udělalo se jí špatně, protože salát zrovna plánovala spolu s partnerem a jeho třemi dětmi sníst.

Najít v salátu mrtvolku je nechutné, rodina požaduje od prodejce kompenzaci

Najít v salátu mrtvolku je nechutné, rodina požaduje od prodejce kompenzaci

FOTO: fotobanka Profimedia

"Nemohl jsem věřit svým očím. Bylo to děsivé. Julie to málem pozřela," řekl deníku The Daily Mail Streeter.

"Vzal jsem zbytky ptáka i pytlík se salátem a vrátil se do obchodu, kde nakupuji už 11 let. Byl jsem rozzuřený. Chtěli, abych jim pozůstatky ptáka vydal, já ale odmítl a vzal je zpátky domů. Zasloužíme si odškodnění," dodal Streeter, který nyní vznesl proti supermarketu oficiální žalobu.

Balení salátu s mrtvým ptákem zakoupil Paul Streeter v obchodě, kde nakupuje už 11 let

Balení salátu s mrtvým ptákem zakoupil Paul Streeter v obchodě, kde nakupuje už 11 let

FOTO: fotobanka Profimedia

"Záležitosti podobného rázu bereme velmi vážně a tento incident nás opravdu znepokojil. Zakládáme si na tom, že naše potraviny jsou té nejvyšší kvality. My i naši dodavatelé máme přísný systém, který zamezuje cizím objektům, aby se dostaly do našich produktů," řekl v úterý mluvčí obchodu.

"Případ řádně prošetříme. Se zákazníkem jsme v kontaktu a už jsme se mu omluvili,“ dodal mluvčí.