Balancování na kole, stojka na opěradlech židle, stoj na visuté hrazdě bez držení nebo balancování na sloupu židlí. Už samotné artistické figury vypadají dost náročně. Nor šel ale ještě dál a pustil se do nich nad hlubokou propastí. A navíc na provizorní plošině 3,5 metru široké a 6 metrů dlouhé.

To vše navíc Ronningsbakken prováděl bez jištění a bez asistence záchranářů na místě. Po svém vystoupení prohlásil, že byl z počátku velmi nervózní, v momentě, kdy ale začal artistické kusy předvádět, šla nervozita i strach stranou.

Video

Ronningsbakken balancuje na židlích na střeše hotelu Radisson SAS v Hamburku

„Na začátku jsem se bál hlavně balancování na kole, je pro mě totiž nové, dostal jsem ho teprve včera, měl jsem tudíž dost málo času si na něj zvyknout. Když mi ale trik s kolem vyšel, naprosto mě to uklidnilo a já už necítil žádnou nervozitu,“ řekl hazardér agentuře Reuters.

Video

Ronningsbakken na visuté hrazdě připevněné k letícímu balónu

Jednatřicetiletý Ronningsbakken není mezi artisty rozhodně žádným nováčkem, ve světě proslul zejména balancováním na židlích stojících na střechách vysokých budov nebo vrcholech hor. Mezi jeho známé kousky patří například i balancování na visuté hrazdě připevněné k letícímu balonu.