Marešová ošklivě upadla na lednové dovolené v italských Dolomitech. Od té doby měla problémy a až nedávno na magnetické resonanci se ukázalo, že má přetrhané přední křížové vazy.

"Přesný termín operace ještě nemám, ale mělo by to být do měsíce. Jsem v nejlepší péči, stará se o mě primář Váchal na klinice v pražských Vysočanech," řekla Novinkám Marešová.

V poslední době trpí bolestmi. Je proto ráda, že bude mít zákrok brzy za sebou.  "V poslední době to ale docela bolí. Nemůžu si třeba kleknout k dětem, když si hrajeme nebo si sednout do tureckého sedu. A také mi koleno občas vynechá a já upadnu," vysvětlila Marešová.

Po zákroku bude odkázána minimálně dva týdny na pohyb pomocí berlí, a proto už teď řeší, kdo se postará o syny - pětiletého Jakuba a dvouletého Matěje. Spoléhá na rodinu a také na Leoše Mareše.

"Byla bych ráda, kdyby se Leoš z velké části postaral, ale uvidíme. Budu to zařizovat operativně podle termínu. Oba syny takhle dlouho ještě Leoš neměl. Ale už jsou oba starší, takže to půjde líp," dodala manželka populárního moderátora.

Se starostí o syny Leošovi pomůže i jeho přítelkyně Hanka Svobodová. S kluky už se zná a mají spolu hezký vztah.