"Charlottku a Nellinku si vybrala dětská oděvní firma, protože se majitelům zkrátka holčičky líbily. S fotografkou Lenkou Hatašovou nafotily kampaň. Na plakátech budou prezentovat oblečení firmy, nebudou tam ale jejich jména," řekla Novinkám Ivana Gottová.

Ivana Gottová s dcerami na benefičním večeru Afrika na krku

Ivana Gottová s dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií na benefičním večeru Afrika na krku

FOTO: Michaela Feuereislová

Moderátorka V.I.P. zpráv televize Prima vzala své dcery také na jejich první módní přehlídku. Předváděly na benefiční akci Afrika na krku. Také pro Ivanu není ještě modeling úplně přirozeným prostředím. "Předváděla jsem potřetí. Vždycky jde o charitativní akci," prozrazuje Ivana Gottová.

"Nellinka s tím problém neměla vůbec, Charlottka je stydlivější, té se do toho moc nechtělo," upřesňuje Ivana.

Ivana Gottová s dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií a Kateřina Kristelová s dcerou Claudií na benefičním večeru Afrika na krku

Ivana Gottová s dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií a Kateřina Kristelová s dcerou Claudií na benefičním večeru Afrika na krku

FOTO: Michaela Feuereislová

Dcery ale dál prý prezentovat tímto způsobem nechce. "Příští týden je čeká ještě slavnostní párty obchodu, pro který nafotily kampaň, a na dlouhou dobu to stačí. Jejich fotky budou vyvěšeny v obchodě, žádné bilboardy ale nebudou. To bych nedovolila,"  říká razantně manželka Karla Gotta.

Karel Gott s manželkou Ivanou a dcerami na benefičním večeru Afrika na krku

Karel Gott s manželkou Ivanou a dcerami na benefičním večeru Afrika na krku

FOTO: Michaela Feuereislová

Holčičky si prý už samy vybírají oblečení. "Jsou teď posedlé hezkým oblečením, už moc nemám šanci do toho zasahovat. Kupovat jim něco sama už jsem vzdala. Potom jim to leží ve skříni a nevezmou si to," dodala Ivana.