Brit se s osmatřicetiletou Fatine poznal během doby, kdy pracoval v Malajsii jako člen ochranky. Dlouho netušil, že se narodila jako muž, ale když se to dozvěděl, ve vztahu pokračoval, jelikož říkala, že je těsně před chirurgickou změnou pohlaví.

Dvaatřicetiletý školník pomohl své ženě k získání všech práv k pobytu ve Spojeném království, když po vynaložených 12 tisících liber (336 tisících korun) vyhrál boj o její víza a legální pobyt. Fatine jej ale po dvou týdnech od získání víz opustila.

Fatine se narodila jako muž, ale dnes už tak rozhodně nevypadá.

Fatine se narodila jako muž, ale dnes už tak rozhodně nevypadá.

FOTO: fotobanka Profimedia

Jelikož se ale informace rozkřikla, dočkal se Ian po stížnostech rodičů vyhazovu z práce a v dalších školách jej odmítli jako školníka zaměstnat. Angličan tak zůstal nejen bez peněz a se zlomeným srdcem, ale také bez práce a dokonce i bez domova, jelikož nebyl schopný nadále platit hypotéku.

„Utratil jsem všechno do poslední penny a všechno jsem ztratil. Nemám práci, svůj dům a nakonec ani ženu. Když se na to podívám zpětně, myslím si, že mě využila jen na to, aby získala víza. Cítím se jako blbec, domníval jsem se, že je to nejšťastnější období mého života, teď se mnou manželka nemluví, ale rozvádět se taky nechce,“ řekl zdrcený muž.

Ian na své svatbě zářil štěstím, dnes si nadává, že Fatine naletěl.

Ian na své svatbě zářil štěstím, dnes si nadává, že Fatine naletěl.

FOTO: fotobanka Profimedia

Young uvedl, že nyní jeho žena žije ze státních příspěvků v Manchesteru a svou kariéru začala jako tanečnice v baru. Podle svých slov byl z celé zoufalé situace tak nešťastný, že se jednou dokonce pokusil o sebevraždu, chtěl se předávkovat léky. Nyní se ale opět snaží postavit na vlastní nohy.