"Předváděla se surfařská značka, což je pro mě srdeční záležitost a zároveň šlo o párty fitka, do kterého chodím několikrát týdně. Řekla bych k tomu, že jsem předváděla v Čechách plavky poprvé a naposledy," řekla s úsměvem Novinkám Moravcová důvod, proč nabídku na předvádění přijala.

Nikol Moravcová na Beach párty

Nicol Moravcová na Beach párty

FOTO: archiv Holmes Place

"Nepamatuji si, že bych kdy v Čechách předváděla plavky nebo prádlo. Dělala jsem v minulosti spíš fotomodeling, reklamy. Na přehlídky jsem nikdy moc nebyla, " vysvětluje.

Předvádět spodní prádlo a plavky přijala již před rokem v Turecku na Istanbul fashion week. "Taky jsem byla překvapená, že si mě vybrali. Turci jsou ale na plnější holky, to u nás se to hrotí na míry 90 - 60 - 90," říká.

K modelingu se krásná Nikol vracet nechce. Její prioritou je role moderátorky a herečky. "Modelkovský ambice žádný nemám, určitě to není moje parketa. Vím, kde je moje místo. Nemám na to postavu, jsem spíš parodie na modelku," směje se.

Kateřina Sokolová na Beach párty

Kateřina Sokolová na Beach párty

FOTO: archiv Holmes Place

Moravcová zaujala televizní diváky nejprve v reklamě na bankovní instituci, kde si jako nevěsta brala devadesátiletého staříka. Zanedlouho půjde do kin film F. A. Brabce V peřině, kde hraje po boku Lucie Bílé. Moderovala i zákulisí novácké Talentmánie.

Společně s Nikol Moravcovou se na Holmes place beach párty objevily na módním mole Kateřina Sokolová, Eliška Bučková  nebo Lucie Váchová. Po dlouhé době vítězky soutěže Miss nezakryly svá pozadí šátky a předvedly se v celé své kráse.