Nejdříve Mexičanka začala s tetováním paží a nohou, postupně pokračovala se zbytkem těla. Následovaly piercingy na obličeji a kruhy v ušních boltcích. To všechno bylo však pro Cristernovou málo a extravagantnímu upířímu vzhledu se chtěla přiblížit ještě více.

Podstoupila proto zákrok na zubní chirurgii, kde si nechala udělat velké špičaté tesáky a do čela si pod kůži nechala vpravit implantáty, které vypadají jako dvojité rohy. Celou image poté dotvořila výrazným účesem a make-upem. Černé havraní vlasy si po stranách vyholila a ze zbytku kštice si nechala vyrobit dredy. Výrazné líčení včetně vyholeného obočí dokresleného černou tužkou do ďábelského tvaru je pak poslední třešinkou na dortu.

Tesáky si spolu s implantáty na čele nechala udělat Maria jako poslední.

Tesáky si spolu s implantáty na čele nechala udělat Maria jako poslední.

FOTO: fotobanka Profimedia

Mexičanka má svou image propracovanou do posledního detailu.

Mexičanka má svou image propracovanou do posledního detailu.

FOTO: fotobanka Profimedia

Pětatřicetiletá upíří žena se objeví také v druhé řadě pořadu Tabú Latinoamérica na televizní stanici NatGeo, kde reportéři zkoumají neobvyklá chování jednotlivců a nebo jejich vrozenou odlišnost.

„V ideálním případě by žádná tabu neexistovala a nikoho by tak nepoškozovala, ale s tímto novým cyklem se snažíme divákům ukázat lidskou stránku všech, kteří jsou určitým způsobem rozdílní,“ řekla režisérka a producentka pořadu Adriana Marinová.

Maria Jose Cristernová začala s tetováním na rukou a nohou.

Maria Jose Cristernová začala s tetováním na rukou a nohou.

FOTO: fotobanka Profimedia

Maria začala s přeměnou v upírku na popud bývalého manžela.

Maria začala s přeměnou v upírku na popud bývalého manžela.

FOTO: fotobanka Profimedia