„Historicky vždycky byty dostávaly jen první dvě vítězky. Proto Šárka byt nedostala. Skončila totiž na třetím místě a vždycky to tak bylo,“ svěřila se Novinkám PR manažerka soutěže Petra Wagnerová, která ale přiznala, že situace je nová, protože v minulosti bylo jasně dané, která z dívek je Miss, a které jen vicemiss.

Podle Wagnerové ale v tom, že právě Cojocarová nedostala byt, nevidí vedení soutěže žádný problém. Prý bude mít v Praze vždycky kde přebývat.

„Šárka se hodně spřátelila s Denisou, takže když bude mít práci v Praze, určitě se holky dohodnou. Navíc je pro ni nyní na prvním místě vysoká škola, kterou studuje v Ostravě, kde taky bude zatím žít,“ vysvětlila Wagnerová.

Nováčková s Domanskou ale nejsou ke své kamarádce ze soutěže vůbec loajální. Jsou rády, že právě ony vysněný byt v Praze dostaly.

„Zatím se tady zabydluju, ale jsem za ten byt šťastná. Není moc velký, ale stačí mi. Mám obrovský šatník, což jsem si vždycky přála, a ani mi nevadí, že nemám televizi. Já na ni moc nekoukám. Po večerech si spíš čtu,“ prozradila na sebe nová Česká Miss World 2011 Denisa Domanská.

To Nováčková má z bytu radost z jiných důvodů. Už se podle svých slov těší, až si luxusně vybavený byt zařídí podle sebe.

„Nepocházím z Prahy, ale už se těším, až se hlavní město stane mým domovem. Je to výhodný hlavně z pracovních důvodů. A už se moc těším, až si ho zařídím přesně podle svých představ,“ svěřila se Nováčková, která jako vítězka hlavní ceny dostala větší byt než její sokyně.

„Já mám 54 metrů čtverečních velký byt a Denisa necelých padesát. Ona má ale větší šatnu, což jí hodně závidím,“ smála se Nováčková.