Podle svých slov má ráda film Slečna drsňák. "Občas jsem si tak při soutěži připadala, žádné diety, žádné cvičení, navíc se moc nelíčím... jsem trochu ostuda," reagovala na jednu z otázek.

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková odpovídá na dotazy čtenářů Novinek.cz.

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková odpovídá na dotazy čtenářů Novinek.cz.

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Jitka Nováčková na on-line chatu

FOTO: Jan Handrejch, Právo

V životě prý dietu držela jen třikrát. "Poprvé na dovolené v Chorvatsku, kde jsme měli obědy formou švédských stolů. Jedla jsem jen zeleninu a ovoce. Vydržela jsem to den a pak mi taťka řekl, že tam platí za maso, trávu ať si jím doma," napsala na on-line chatu Jitka.

Hned po květnové maturitě se chystá na vysokou školu. Kterou, to ještě neví. "Podala jsem si přihlášky všude možně, Karlova univerzita, VŠE, tak uvidíme, jak to dopadne. Doufám, že budu mít trochu času na učení."

V jedné z odpovědí hájila své rodiče, když přiznala, že se modelingu věnuje od devíti let jen ze své vlastní iniciativy.

"Modeling mě vždycky strašně lákal, obdivovala jsem všechno okolo, byl to můj sen. Mám doma fotky, kdy jsem byla úplně malinká, a přesto už tatínkovi pózovala do foťáku. Tu práci miluju, takže mládí mi to určitě nesebralo," uvedla Nováčková.

Nejkrásnější dívce pro letošní rok daly dotazy čtenářů chvílemi zabrat.

FOTO: Jan Handrejch, Právo

Vztahu se svým přítelem Markem se nechce vzdát, bohatí pánové si prý na ni brousí zuby marně. "Věřím, že to můj přítel vydrží. Bude to pro něj veliký boj. Každý budeme bydlet v jiném městě a budu mít méně času, tak Marku: Drž se," napsala v nadsázce.

Nováčková byla zvolena královnou krásy při sobotním finále. [celá zpráva]

Video

Českou Miss 2011 se stala Jitka Nováčková (Stream.cz)