„Zvu tímto diváky na nový typ pořadu, který kombinuje prvky one man show s klasickou talk show, scénky a natočené skeče vždy na dané téma: Trampoty s alkoholem, sexem, penězi, dětmi, dietou…“ uvedl o novém pořadu Petr Novotný.

Mezi hosty prvních dílů nebudou chybět například Jiří Mádl, Kateřina Brožová, Jan Čenský, Bob Klepl, Zuzana Bydžovská, Marián Labuda, Eva Holubová nebo Marek Vašut.

"Chceme navázat na úspěch Petrových předchozích pořadů. Ale nekopírujeme je. Samozřejmě víme, že doba je jiná, televizní zábava se postupně vyvíjí, divák má jiné požadavky a zkušenosti," říká režisér pořadu Jiří Adamec, který věří, že se návrat Novotnému na televizní obrazovku podaří.

Petr Novotný s dcerou Lenkou a synem Pavlem

FOTO: archiv Lenky Novotné,

"Povolání baviče je v showbyznysu nejtěžší. A Petr byl přitom na pozici nejoblíbenějšího baviče takřka deset let. Byl opravdovým fenoménem, silvestry na Nově stály na něm, ostatní televize měly v určitých hodinách dohromady jen desetiprocentní sledovanost.

Petr byl zkrátka úspěšný stejně jako dvacet let před ním Vladimír Menšík. Proto to nebude mít nyní při návratu lehké. Ale vím, že se znovu pokusí získat srdce svých diváků," doufá Adamec, který je přesvědčen, že lidem v televizi zábava citelně chybí.

"Petrův humor je milý, přívětivý, je rodinného charakteru. Dokáže nacházet věci v běžném životě, není to jen o tom sexu nebo o nakopávání do prodloužených zad. A to diváci snad docení," dodal režisér.

Poprvé se Trampoty představí divákům na Primě 31. března od 20 hodin.