Hlavní obsah

Petr Novotný se pod vánočním stromkem dozvěděl, že jeho syn bude mít dítě

27. 12. 2010, 11:36 – Praha
Novinky, Josef Koukolíček

Hodně netradiční vánoční dárek dostal moderátor a konferenciér Petr Novotný. Jeho syn Pavel mu totiž dal pod stromeček ultrazvuk svého budoucího potomka, o jehož početí neměl do té doby bavič ani tušení.

Foto: Profimedia.cz

Pavel Novotný připravil svému otci Petru Novotnému pořádné překvapení, pod vánočním stromečkem se dozvěděl, že bude dědou.

Článek

„Pokud všechno dobře dopadne, tak bych se měl stát v červnu otcem. Moje přítelkyně Verunka je těhotná. Dali jsme mým rodičům pod stromeček jako dárek ultrazvuk,“ přiznal své nadcházející otcovství Pavel.

„Přiznám se, že mne to hodně překvapilo. Ultrazvuk jsem zatím dostával vždy jen od Pavlovy sestry Lenky. Jsme samozřejmě moc šťastní,“ okomentoval netradiční vánoční prezent Petr Novotný.

„Pak jsme jeli ještě radostnou novinu oznámit na Moravu rodičům Verunky, takže už to ví obě strany našich rodin. Miminko jsme počali na naší dovolené v Holandsku. Přiznám se, že ač jsem sám ještě trochu dítě, tak se na potomka moc těším a je mi úplně jedno jestli to bude kluk nebo holka,“ dodává Pavel Novotný.

Lidé, co nadávají jeho videím, ho živí

Syn slavného otce na sebe před lety upoutal účastí v reality show Bar na televizi Prima. Pak se proslavil především několika provokativními akcemi, které si obvykle natáčel ještě na video, které následně umísťoval na internet. Tyto Novotného videa pak vidělo přes několik milionů lidí.

„Vím, že spoustě lidem ležím v žaludku a strašně je štvu, ale to je taky dobrý, protože se na ty moje videa podívají, pak mi nadávají v komentářích, ale nechápou, že mě tím vlastně živí,“ říká Pavel, který sám sebe označuje za protekčního fracka.

Reklama

Výběr článků