"Martina požádala, aby mohla s dětmi odjet pryč a dostala týdenní volno. Televize žádosti vyhověla," řekla Novinkám tisková mluvčí televize Prima Jana Mrákotová.

"Prima neodsuzuje lidi za hříchy mládí, činy staré čtrnáct let," dodala tisková mluvčí. Naznačila tak, že Gavriely zřejmě situaci ustojí a zůstane moderátorkou VIP zpráv, kde se střídá s Ivanou Gottovou a Bárou Niničovou.

"Fotky jsou čtrnáct let staré. Jsou pro mě minulost, na kterou nejsem pyšná. Od té doby jsem se hodně změnila. Jsem hlavně máma, a proto teď beru svoje děti a odjíždím někam, kde to s nimi nebude nikdo řešit. Za čtrnáct let se promlčí i některé zločiny a já doufám, že vedení televize přesvědčím, že za minulostí je tlustá čára a diváky nepohoršuji," říká Gavriely.

Martina Gavriely poslední týdny čelí velkému tlaku. Nejdříve na Primě řešilo vedení její přeřeky, kvůli kterým začala moderátorka chodit na logopedii. Minulý týden prosákly do médií drsné pornofotografie moderátorky, které nafotila ve svých devatenácti letech.