Když se v pátek večer Martina Gavriely s televizními diváky loučila se slovy „zítra se na vás těším“, ještě netušila, že svému slibu nedostojí. Kvůli nově objeveným, přes patnáct let starým, porno snímkům ji nahradí manželka Karla Gotta Ivana.

„Je tu dost hustá atmosféra. Od rána se to řeší a dokonce se do toho zapojil i Singer. Z 99 procent dostane v pondělí padáka. I když všichni věděli, že nemá čistou minulost, ona tvrdila, že takové fotky nikdy nefotila,“ svěřil se Novinkám zdroj z Primy.

Martinu Gavriely (vlevo) zatím nahradí Ivana Gottová

FOTO: Michaela Feuereislová

A jeho slova nám částečně potvrdila i mluvčí Primy Jana Mrákotová.

„K této otázce se momentálně nebudeme vyjadřovat. Můžeme ale říct, že tuto nepříjemnou záležitost budeme řešit v pondělí. Zatím jsme o tom s Martinou nemluvili,“ sdělila Novinkám Mrákotová.

Přestože se Gavriely ještě před časem o své místo bála kvůli artikulaci, vaz ji nejspíš zlomí fotky, které před nástupem na Primu sama přiznala.

„Já jsem nikdy netajila, že jsem fotila akty. Fotila jsem je patnáct let. Doufám, že se to vyřeší, protože před svým nástupem na Primu jsem jim vyložila karty na stůl. Pokud mě ale vyhodí, smířím se s tím. Nejsem kariéristka. Hlavní je vydělat si peníze na hypotéku a uživit děti,“ svěřila se Novinkám Gavriely, podle které jde o kampaň přímo namířenou proti ní.

„Od začátku po mně někdo jde. Každý týden vyjdou někde nějaké mé nahé fotky. Nevím, komu za to stojím. Pokud mě ale z Primy vyhodí, bude mít snad konečně klid,“ tvrdí moderátorka.