„Už jsem na to zvyklá. Trpím silnými migrénami a třikrát za čtvrt roku skončím v nemocnici,“ svěřila se Novinkám modelka, která je podle svých slov v nemocnici jako doma.

„Ještě pár let a už si tam se všemi budu tykat. Včera to bylo ale dost nečekané. Celý den jsme s přítelem řešili, co budeme dělat. Jestli budeme doma, nebo půjdeme na večeři. Nakonec mě musel svléknout z oblečení, převléknout do teplákové soupravy a odvézt na Bulovku. Už je na to ale také zvyklý, takže si s sebou vzal knížku, a zatímco jsem byla na kapačkách, on si četl. Po třech hodinách jsme zase jeli domů,“ popsala svůj valentýnský den Mašlíková.

Hanka Mašlíková se staronovým přítelem Martinem na Bohemia sekt párty

Hanka Mašlíková má ve svém partnerovi Martinovi velkou oporu.

FOTO: Michaela Feuereislová

A co způsobuje české krásce nesnesitelné bolesti hlavy?

„Mám to z krční páteře. Lékaři mi radí, abych hodně cvičila a chodila na rehabilitace, nic ale nepomáhá. Cvičím totiž dost často a stále se to nezlepšuje. Spíš naopak,“ dodala Hanka, která již za pár dní letí pracovně do Thajska, kam s sebou poveze plnou lékárničku léků proti bolesti.

„Mám s sebou hromadu léků. Jednou jsem zkolabovala v Turecku a nechali si mě v nemocnici přes noc. Nerada bych cokoli podcenila,“ uzavřela Mašlíková.