„Už jsem na to zvyklá. Trpím silnými migrénami a třikrát za čtvrt roku skončím v nemocnici,“ svěřila se Novinkám modelka, která je podle svých slov v nemocnici jako doma.

„Ještě pár let a už si tam se všemi budu tykat. Včera to bylo ale dost nečekané. Celý den jsme s přítelem řešili, co budeme dělat. Jestli budeme doma, nebo půjdeme na večeři. Nakonec mě musel svléknout z oblečení, převléknout do teplákové soupravy a odvézt na Bulovku. Už je na to ale také zvyklý, takže si s sebou vzal knížku, a zatímco jsem byla na kapačkách, on si četl. Po třech hodinách jsme zase jeli domů,“ popsala svůj valentýnský den Mašlíková.

A co způsobuje české krásce nesnesitelné bolesti hlavy?

„Mám to z krční páteře. Lékaři mi radí, abych hodně cvičila a chodila na rehabilitace, nic ale nepomáhá. Cvičím totiž dost často a stále se to nezlepšuje. Spíš naopak,“ dodala Hanka, která již za pár dní letí pracovně do Thajska, kam s sebou poveze plnou lékárničku léků proti bolesti.

„Mám s sebou hromadu léků. Jednou jsem zkolabovala v Turecku a nechali si mě v nemocnici přes noc. Nerada bych cokoli podcenila,“ uzavřela Mašlíková.