"Miluju Facebook. Nikdy jsem nevěřil na lásku přes internet, ale funguje to. Jsem šťastnej," říká Noid, který se s Eliškou dal dohromady díky sociální síti. Půl roku si psali. V té době byla ale Eliška ještě zadaná, chodila se studentem medicíny Lacem.

Po rozchodu konečně prvnímu rande krásné modelky a sexy muzikanta nic nebránilo. "Dohromady jsme se dali krátce před Vánoci. Na prvním rande bylo oběma jasno," prozradila Novinkám Bučková.

"Od začátku mi přišel hrozně vtipný. Pak mě překvapilo, že i když to je rocker, je to gentleman a samozřejmě je Vašek krásný chlap," říká modelka.

Za sebou už mají i první dovolenou. Deset dní trávili v egyptské Hurghadě. "Bylo to úžasné. Váleli jsme se a relaxovali, Vašek rok neměl dovolenou, tak taky nepotřeboval nic akčního," dodala Eliška.

Noid má za sebou manželství s Lucií Bílou, chodil také se sestrou Petra Jákla Alenkou. Eliška žila se studentem medicíny Lacem, se kterým se seznámila  po svém přihlášení na Českou Miss. Šlo o její první vážný vztah.