Moderátor Leoš Mareš si ve čtvrtek prodloužil s přítelkyní Hanou Svobodovou večírek a na ranní vysílání v rádiu Evropa 2 šel rovnou z baru. Hned ve dveřích si vjeli do vlasů s kolegou Patrikem Hezuckým a ten poté z vysílání odešel.

Mareš pak celé vysílání Patrikovi věnoval a častoval ho jednou urážkou za druhou. Mnohokrát ho nazval "debílkem", stále dokola opakoval, že je zrádce, který by si zasloužil kulku. Patrik dokonce zvažoval odchod z Ranní show. "Musím si to rozmyslet. Zvažuji konec v Ranní show," přiznal Hezucký.

Leoš Mareš mu celý víkend posílal omluvné esemesky. Hezucký na ně ale nereagoval. Chtěl, aby se mu jeho kolega omluvil také veřejně. A také měl tajný plán.

Věděla o něm i jejich kolegyně Lucie Šilhánová. Nic ale neřekla. Patrik dnes na vysílání nedorazil a nechal v tom Leoše pořádně vykoupat. Jen Lucie věděla, že se Hezucký objeví v rádiu o dvě hodiny později.

Leoš byl celé vysílání posmutnělý a do éteru se opět Patrikovi stále omlouval. Bylo vidět, že svých opileckých výstupů lituje.

"Nemluvil někdo v pátek o mně? Já bych si teď potřeboval skočit do hospody na jedno," začal v rádiu vtipkovat Hezucký. "Psal mi kamarád Honza, jestli je tohle celé nahrané, nebo ne. Já musím říct, že není. To, co posloucháte, je skutečně reality show," řekl v živém vysílání Mareš. "Ta omluva byla upřímná, nebyl důvod sedět někde v koutku a dál trucovat," vysvětlil posluchačům Hezucký.