„Nikdy jsem si nemyslela, že to potká i mě, ale stalo se. Už nějakou dobu to neklapalo a já jsem si uvědomila, že nám bude lépe bez sebe,“ vysvětlila kráska, která byla ve vztahu s Martinem přes dva roky.

Přestože po svém vítězství v České Miss hlásala, že je její vztah pevný a od základu neotřesitelný, stačilo jen devět měsíců, aby se zařadila do skupin missek, kterým předešlý vztah nevydržel. A Veronika sice tvrdí, že v tom nehraje roli nikdo třetí, prozradila ale, že se novému vztahu nebrání.

„Nevím, co bude dneska nebo zítra. Když někdo přijde, rozhodně neuteču. Teď ale nikoho nemám. Nerozešli jsme se, protože by tu byl někdo třetí, ale protože už jsem necítila to, co bych měla,“ prozradila Machová.

I když ale rozchod dlouho dopředu zvažovala, s dnes už ex-partnerem si dárky předali. Sama ale přiznává, že to nebyl rozumný krok.

„Já jsem mu dala hodinky a tričko. Od něj jsem dostala krásný pressovač, pochybuju ale, že ho budu používat. Je mi smutno, když se na něj jen podívám, jak by mi asi z něj chutnalo kafe,“ svěřila se Česká Miss World 2010, která tak zažila opravdu smutný Štědrý večer.

„Byly jsme s maminkou doma. Daly jsme si rybí polévku a mlčely. Doma byla smutná atmosféra. Pak jsme si rozbalily dárečky a šly spát. Neměly jsme náladu cokoli podnikat a veselit se,“ uvedla Veronika, která rozchod sice zinscenovala, trpí ale stejně jako opuštěný Martin.

„Vždycky trpí oba. I mě to moc bolí, protože se známe odmalička. Naštěstí jsme spolu nebydleli, takže jsme ještě nemuseli dělit společný majetek,“ dodala Machová.