"Účinkoval jsem na charitativním vystoupení pro děti a auto jsem zaparkoval v Praze na Pankráci. Když jsem se vrátil, kufr byl vybrakovaný," řekl Novinkám Háma.

"Podle mě šel zloděj na jistotu. Před odchodem jsem totiž z kufru musel vyndat věci na vystoupení a zřejmě někdo viděl, že je kufr plný," vysvětluje Háma, kterého teď čeká kolotoč shánění vánočních dárků pro své blízké znovu.

Aleš Háma a Monika Absolonová na křtu CD Mariana Vojtka

Aleš Háma a Monika Absolonová na křtu CD Mariana Vojtka

FOTO: Michaela Feuereislová

"Měl jsem tam skoro všechny dárky. Hodně mě to mrzelo. Hodnotu bych odhadl tak na deset tisíc korun," dodal Háma na křtu prvního cédéčka svého muzikálového kolegy Mariana Vojtka.

Populární moderátor a bavič disk pokřtil v hotelu U Rotta společně s Danem Hůlkou a Monikou Absolonovou. Na akci nechyběla samozřejmě také přítelkyně Vojtka, tanečnice Libuška Vojtková. I když jim vztah klape výborně, Vánoce budou trávit odděleně.

Marian Vojtko a Libuška Vojtková na křtu CD

Marian Vojtko a Libuška Vojtková na křtu CD

FOTO: Michaela Feuereislová

"Už druhé Vánoce budu bez chlapa. Tedy dospělého chlapa. Marian jede za rodinou na Slovensko a já budu se svými blízkými. S Marianem si uděláme Štědrý den dva dny před tím opravdovým," dodala Vojtková.