„Známe se dlouho, víme o sobě prakticky všechno. Pavlínu mám moc rád, ale ještě asi neuzrála doba, kdy bych na sebe mohl vzít zodpovědnost za spolužití. Už jsme se byli podívat i na jeden hezký byt, ale nakonec jsme bez emocí náš vztah ukončili,“ prozradil Sámer.

Ten prožil již mnoho krátkých románků s dívkami, s Pavlínou měl asi nejdelší poměr svého života. „Byl jsem opravdu hodně zaláskovaný. Kdo ví, zda se k sobě třeba za rok za dva nevrátíme a nezkusíme to znovu,“ přemítá.

Sámer zažil nedávno i další šok. Společnost, která provozuje stránku Facebook, mu totiž bez varování zrušila jeho profil. „Měl jsem v něm na dva tisíce fotografií, pět tisíc fanoušků, s kterými jsem denně komunikoval, a tři tisíce žádostí o přátelství od dalších lidí. Někdo mě asi nahlásil jako podvodníka a tak mě vymazali. Na stížnosti nereagují,“ krčí rameny.

Náladu si chystá spravit v lednu, kdy ve spolupráci s tanečníkem a hvězdou MTV Yemim AD začne natáčet klip k písničce Lose Control.

„Prvně v životě jsem si ke klipu napsal sám scénář. Bude to o tom, že všichni hrajeme ve společnosti nějakou úlohu. Chci ukázat, jak by to vypadalo, kdybychom nad sebou ztratili kontrolu."

Půjde asi o deset krátkých příběhů. Budou tam i fetišistické latexové oblečky, fanoušci mě tam nahého přiváží ke kříži a podobně,“ popisuje účastník první řady pěvecké show Česko hledá SuperStar, který se právě snaží vyléčit z nachlazení průdušek.

„Závěr roku mám hektický. Čeká mě živé vystoupení ve Snídani s Novou, koncert a v jednání je několik zakázek na Silvestra. Musím být fit a tak se poctivě kurýruju,“ dodává Sámer Issa.