„Samozřejmě, že je to Elišky dárek, ale zatím jsme ho raději schovali do trezoru. Je to velmi drahý šperk, který bude nosit jen při výjimečných příležitostech,“ vysvětlila Novinkám maminka Elišky Martina, která se dle svých slov trošku obávala, jestli se dárek bude Elišce líbit.

„Když jsme přemýšleli, co Elišce koupíme, shodli jsme se na prstýnku, který by se mohl zařadit mezi rodinné klenoty. Je to taková naše rodinná tradice, ale trošku jsem se bála, jestli by spíš místo drahého prstýnku nechtěla nějakou elektroniku. Naštěstí ale byla velmi dojatá,“ dodala Jandová.

A rodinným obědem jen v úzkém rodinném kruhu v Eliščině oblíbené restauraci její narozeninová oslava neskončila. Poté, co mladá Jandová převzala dárek od své sestry a rodičů, přesunuli se za ostatním příbuzenstvem.

„To jsme slavili u nás doma, kde nedávno proběhla velká rekonstrukce. Takže jsme měli dva večírky v jednom. Eliščiny narozeniny a kolaudační párty,“ směje se svému geniálnímu nápadu Martina, která potají doufá, že pokaždé, když se Eliška podívá na prstýnek, vzpomene si na ono odpoledne.