Jedna z nejuznávanějších osobností světového oděvního průmyslu prozradila, které celebrity pro ni byly opravdovým oříškem. "Potkala jsem tolik lidí a dalo by se říci, že se z některých stali mí osobní přátelé. Pracovat s nimi je radost, ale opravdovou výzvu byly osobnosti Hugh Grant a Angelina Jolie. Dodnes se také skláním před šarmem a chováním pana Seana Coneryho," svěřila se Novinkám při otevření obchodu nesoucího její jméno v pražském obchodním centru Palladium.

Jamie Sadock spolupracovala také na několika hollywoodských snímcích. "Skvělá a zábavná práce byla na filmu Harley Davidson a Malboro Man v hlavní roli se známým průšvihářem Mickey Rourkem," usmívá se návrhářka.

Jednou z jejích nejznámějších zákaznic je Celine Dion, interpretka hitu My Heart Will Go On z filmu Titanic. "Celine nosí naše oblečení doma v Kanadě. Je to opravdová dáma, která je náročná nejen na nás, ale především na sebe. Materiál vybírá velice pečlivě a chce jen to nejlepší a někdy pracujeme i ve dne v noci," řekla Sadocková.

"Celkově je to hodně náročné, ale já jsem ráda - je to přece paní zpěvačka," dodává Sadocková, která se specializuje na volnočasovou a sportovní módu pro ženy.