"Půl roku jsem se nemohla kvůli komplikované zlomenině nohy vůbec hýbat a přibrala jsem deset kilo. Teď už skoro dva měsíce naplno makám a sedm mám dole. A ten zbytek je za chvíli taky pryč," řekla Novinkám Basiková.

Pod vedením trenérky začala dřít ve fitness centru a má i speciální jídelníček. "Třikrát týdně chodím se svojí trenérkou Zuzankou na Power plate a pak si dávám ještě půl hodiny na běžícím pásu. Často chodím i plavat. Sama bych se k poctivým cvikům nedonutila, trenérka mi dá pořádně do těla," vysvětluje.

Bára Basiková si vyzkoušela taneční výuku

Bára Basiková si vyzkoušela hodinu tance

FOTO: archiv Holmes place

Blížící se vánoční svátky a s nimi spojené obžerství ji neděsí. "Samozřejmě nebudu úplně ukázněná a nechci se omezovat. Myslím, že se vůbec nic nestane, když si dám klasickou štědrovečerní večeři a cukroví. Jen si zkrátka dám poloviční porci a nebudu se přežírat,"říká zpěvačka.

"Myslím, že v období Vánoc nenaberu dvanáct kilo a od 3. ledna zase začínám s dietou," upřesňuje zpěvačka, která společně s dalšími celebritami pokřtila Holmes place academy.

Syn Bořka Slezáčka slavnostně přestřihnul pásku

Syn Bořka Slezáčka slavnostně přestřihnul pásku

FOTO: archiv Holmes place

Pásku slavnostně přestřihl syn moderátora Bořka Slezáčka Kolja. Protože se představovala speciální cvičení pro děti, většina celebrit své ratolesti přivedla. Manželka Romana Vojtka zatím chodí s dcerou Editou jen plavat, Míša Nosková se s dcerou Eliškou teprve chystá. Děti nechaly kvůli nemoci doma Bára Basiková i Alice Bendová.

Míša Nosková s dcerou Eliškou, Tereza Vojtková s dcerou Editou a Alice Bendová

Míša Nosková s dcerou Eliškou (vlevo), Tereza Vojtková s dcerou Editou a Alice Bendová (uprostřed)

FOTO: archiv Holmes place

"Chtěla jsem syna Vašíka vzít, ale dcera je nemocná a syn před odchodem řekl, že když nemůže jít Alička, tak on zůstane doma s ní," dodala Bendová.