„Focení mě dost vyčerpávalo a také mi byla zima. Díky bohu jsme to ale zvládli, celý tým, se kterým jsem pracovala, je velmi profesionální, opřeli jsme se do toho a dnes mám radost, že z našeho úsilí vzniklo něco hezkého,“ svěřila se Novinkám Kuchařová.

Česká kráska se zimou ale nebojovala jen při focení, ale i během křtu, kam málem nedorazila. A za vše mohla nečekaná sněhová vánice. Díky nepřízni počasí dovezl luxusní Rolls Royce Táňu na místo se značným zpožděním a posléze se ještě musela s fotografem kalendáře Markem Musilem prodírat sněhovou nadílkou.

Večerem provázel herec Tomáš Matonoha, který nezklamal svým ostrovtipem. Kmotrem kalendáře byl mistr etikety Ladislav Špaček, který přítomné hosty a i aktéry samotného křtu provedl etiketou křtu, které dosud nebyla věnována dostatečná pozornost.

A nezapomnělo se ani na charitu. Vlastnoručně podepsaný Taťánin obraz se v průběhu večera vydražil za neuvěřitelných 110 000 korun. Tato částka poputuje na konto Tániny nadace Krása pomoci. Kuchařová se tak po Lucii Borhyové, Petře Faltýnové a Zuzaně Jandové stala další slavnou kráskou s vlastním kalendářem.

„Z výsledku jsem opravdu nadšená. Všechny fotky jsou krásné, ale mám jednu favoritku. Fotka s odhalenými zády v černých šatech je mou nejoblíbenější – přiznám se ale, že její focení bylo jedno z náročnějších,“ prozradila Kuchařová.