„Focení mě dost vyčerpávalo a také mi byla zima. Díky bohu jsme to ale zvládli, celý tým, se kterým jsem pracovala, je velmi profesionální, opřeli jsme se do toho a dnes mám radost, že z našeho úsilí vzniklo něco hezkého,“ svěřila se Novinkám Kuchařová.

Česká kráska se zimou ale nebojovala jen při focení, ale i během křtu, kam málem nedorazila. A za vše mohla nečekaná sněhová vánice. Díky nepřízni počasí dovezl luxusní Rolls Royce Táňu na místo se značným zpožděním a posléze se ještě musela s fotografem kalendáře Markem Musilem prodírat sněhovou nadílkou.

Kuchařová dorazila na křest s fotografem kalendáře Markem Musilem.

Kuchařová dorazila na křest s fotografem kalendáře Markem Musilem.

FOTO: Archiv

Křtu se ujal „Pan Etiketa“ Ladislav Špaček, který dohlédl na správný postup ceremoniálu.

Křtu se ujal „Pan Etiketa“ Ladislav Špaček, který dohlédl na správný postup ceremoniálu.

FOTO: Archiv

Večerem provázel herec Tomáš Matonoha, který nezklamal svým ostrovtipem. Kmotrem kalendáře byl mistr etikety Ladislav Špaček, který přítomné hosty a i aktéry samotného křtu provedl etiketou křtu, které dosud nebyla věnována dostatečná pozornost.

Tento podepsaný obraz se vydražil za neuvěřitelných 110 000 korun.

Tento podepsaný obraz se vydražil za neuvěřitelných 110 000 korun.

FOTO: Archiv

A nezapomnělo se ani na charitu. Vlastnoručně podepsaný Taťánin obraz se v průběhu večera vydražil za neuvěřitelných 110 000 korun. Tato částka poputuje na konto Tániny nadace Krása pomoci. Kuchařová se tak po Lucii Borhyové, Petře Faltýnové a Zuzaně Jandové stala další slavnou kráskou s vlastním kalendářem.

„Z výsledku jsem opravdu nadšená. Všechny fotky jsou krásné, ale mám jednu favoritku. Fotka s odhalenými zády v černých šatech je mou nejoblíbenější – přiznám se ale, že její focení bylo jedno z náročnějších,“ prozradila Kuchařová.

Během focení Táňa často trpěla, na výsledku to ale není znát.

Nejoblíbenější fotka Taťány

FOTO: Marek Musil

Kuchařová dokázala, že stále patří mezi nejkrásnější ženy světa.

Kuchařová dokázala, že stále patří mezi nejkrásnější ženy světa.

FOTO: Marek Musil