"Blondýnka jsem už byla hrozně dlouho. Změnu jsem zvažovala již delší čas a teprve před čtrnáct dny jsem se k tomu odhodlala," řekla Novinkám Puhajková.

Jaromíru Jágrovi se prý proměna líbí. Možná i proto, že v minulosti chodil především s brunetkami. Jeho expřítelkyně byly Andrea Verešová nebo Iva Kubelková.

"Byl překvapený, líbí se mu to," prozradila Inna. Zároveň přiznala, že s barvou bude dál experimentovat. "Je to tmavé až moc, ráda bych to malinko zesvětlila," upřesnila. Zatím se setkala spíše s kladnými reakcemi.

Inna žije s Jaromírem Jágrem v Moskvě. Do Čech létá jen kvůli škole a také pracovním zakázkám. Společně se Sámerem Issou se stali tvářemi  nových brambůrek s příchutí wasabi. Inna se v japonské restauraci převtělila v gejšu. Sushi a japonskou kuchyni prý miluje. Ještě jako náctiletá modelka pracovala v Koreji a Japonsku, kde si ji oblíbila.

"Inna je nádherná holka. Moc se mi líbila jako něžná blondýnka, nádherná je i jako sexy brunetka. Málokteré dívce sluší obě varianty tak jako Inně," dodal Sámer.