"Ve středu jsem před představením zakopla a upadla. Místo na jeviště se jelo do nemocnice," prozradila Anna Polívková, která uvažovala, zda neodvolat i módní přehlídku, která ji následující den čekala.

Anna Polívková na módní přehlídce

Anna Polívková na módní přehlídce

FOTO: Michaela Feuereislová

Nakonec ji organizátoři přesvědčili, a tak se Polívková poprvé předvedla na mole.

V roli modelky se ukázaly i další hvězdy, pro které bylo předvádění premiérou, například zpěvačka Dasha nebo herečka Míša Maurerová.

Klára Doležalová s dcerou Natálkou na módní přehlídce

Klára Doležalová s dcerou Natálkou na módní přehlídce

FOTO: Michaela Feuereislová

Předváděly také herečka Andrea Kerestešová a moderátorka Štěpánka Duchková nebo Klára Doležalová. Ta závěrečný model předvedla dokonce společně se svojí dcerou Natálkou.

"Ta je pro mě největším překvapením. Dříve byla spíše hrozně stydlivá a nyní se sama nabídla, že se mnou půjde jako modelka,“ svěřila se krátce před přehlídkou Doležalová.

Hvězdy na módní přehlídce

Hvězdy na módní přehlídce

FOTO: Michaela Feuereislová

Módní přehlídku katalogové konfekce si nenechala ujít ani zpěvačka Bára Basiková, která má po červencovém zranění na ostrově Kos nohu stále v sádře.  Protože se s následky potýká už tři měsíce, rozhodla se hotel v Řecku dokonce žalovat. Upadla tam na schodech, kde byla rozlitá voda. Basiková už má nohu dvakrát operovanou, nedávno ji z kotníku vyndali lékaři šroub a vypadá to na doživotní následky.