Míša Nosková má termín porodu stanovený na 15. září. "S manželem už do Vrchlabí pojedeme do nějakého penzionku začátkem září a v pohodě si tam počkám na porod. Kdybych na něj čekala v Praze, taky bych pak při cestě do Vrchlabí mohla porodit v autě," usmívá se Míša.

Míša Nosková se v Náchodě na zámku vdala za Jana Horsáka

Míša Nosková se v Náchodě na zámku vdala za Jana Horsáka.

FOTO: Jiří Herman

I když je v devátém měsíci těhotenství, přibrala jen čtyři kila. "Přibrala jsem asi deset. Jenže jsem na začátku těhotenství kvůli žaludečním nevolnostem pořád hubla a dala dolů šest kilo," vysvětluje.

Stále je v plném pracovním nasazení a dopřává si i procedury, které se nastávajícím maminkám nedoporučují. V Lázních Bělohrad, kde zpívala na módní přehlídce, si užívala v sauně. "Chodím do sauny od začátku těhotenství a myslím si, že to je v pohodě. Samozřejmě tam nejsem půl hodiny, ale maximálně deset minut," říká.

Míša Nosková zazpívala s Bořkem Slezáčkem na módní přehlídce v Lázních Bělohrad

Míša Nosková zazpívala v sobotu s Bořkem Slezáčkem na módní přehlídce.

FOTO: Tomáš Martínek

Na mateřskou prý půjde manžel Jan Horsák. „Chtěla bych co nejdřív po porodu začít pracovat. Manžel bude na mateřské, protože mám na konec roku nasmlouváno spoustu zpívání a chci se také co nejdřív vrátit do muzikálu Děti ráje," prozradila Míša.

Pohlaví potomka zpěvačka tají. Jasné je jen jedno: pro holčičku mají vybrané jméno Eliška, pro kluka Jan.