"Jan Hájek leží na traumatologii v nemocnici v Bratislavě. Při jízdě na motorce ho srazilo auto, které mu nedalo z vedlejší ulice přednost," řekl Novinkám pořadatel soutěže Muž roku David Novotný.

Hájkův stav je stabilizovaný. "Je hodně polámaný. Má četné pohmožděniny, zlomená žebra," objasňuje zdravotní stav finalisty pořadatel Muže roku. "Věřím, že do finále soutěže, které proběhne 27. srpna, bude v pořádku," doufá Novotný.

"Sám už to nechápu. Jsem z těch všech zranění Mužů roku zoufalý. Snad to bylo třetí a také poslední zranění," věří Novotný.

Finalisty Muže roku čeká první víkend v srpnu soustředění v luxusním resortu v Lázních Bělohrad. Hájek pořadateli soutěže slíbil, že i když se nebude moci aktivně zúčastnit, pokusí se přijet kluky alespoň pozdravit.

"Součástí soustředění bude také módní přehlídka finalistů ve spodním prádle. Kluci se předvedou médiím a klientům, kteří ten víkend budou mít zaplacený pobyt. Honza Hájek bohužel ale předvádět s největší pravděpodobností nebude. Hlavní je zdraví a já doufám, že bude brzy v pořádku," dodal Novotný.