Jan Révai organizátorům akce slíbil, že na akci na Hlubokou dorazí se svojí přítelkyní Zuzanou Šulajovou. Oba měli za účast na akci slíbený tučný honorář. Na Hlubokou sice oba dorazili, ale na akci se fotil jen Révai.

Ještě před příjezdem médií Šulajová "utekla" na prohlídku zámku.  "Honzovi společné fotky krátce před akcí nedoporučil jeho právník, u rozvodu by byl v nevýhodě," řekl Novinkám zdroj. Po akci Révai za svojí milou ihned odjel.

Révai opustil před necelým rokem manželku Danielu právě kvůli Zuzaně Šulajové.  Daniela se z rozchodu dlouho nemohla vzpamatovat a doufala v návrat. Ten se nekonal a žádost o rozvod je již podaná. Daniela Révaiová už má měsíc za manžela náhradu. Chodí s moderátorem Petrem Zajíčkem.

První slunečný víkend vylákal z Prahy na Hlubokou také Miss Ivetu Lutovskou, Kateřinu Sokolovou a tanečnici Libušku Vojtkovou. Všechny dorazily bez partnerů. Sokolová je krátce po rozchodu a partneři Ivety a Libušky byli pracovně zaneprázdněni. Libuška odpoledne vyměnila přítele Mariana Vojtka za Petra Vágnera. "Je to sympaťák, ale já už jednoho přítele mám," smála se Libuška.