Jan Révai organizátorům akce slíbil, že na akci na Hlubokou dorazí se svojí přítelkyní Zuzanou Šulajovou. Oba měli za účast na akci slíbený tučný honorář. Na Hlubokou sice oba dorazili, ale na akci se fotil jen Révai.

Kateřina Sokolová, Jan Révai, Libuška Vojtková, Hanka Kynychová a Iveta Lutovská akci na Hluboké

Kateřina Sokolová, Jan Révai, Libuška Vojtková, Hanka Kynychová a Iveta Lutovská na akci na Hluboké

FOTO: archiv

Ještě před příjezdem médií Šulajová "utekla" na prohlídku zámku.  "Honzovi společné fotky krátce před akcí nedoporučil jeho právník, u rozvodu by byl v nevýhodě," řekl Novinkám zdroj. Po akci Révai za svojí milou ihned odjel.

Jan Révai s přítelkyní Zuzanou Šulajovou

Poslední foto Révaie s milenkou Zuzanou Šulajovou na večírku. Společné vycházky na akce má nyní Révai od svého právníka zakázané.

FOTO: Michaela Feuereislová

Révai opustil před necelým rokem manželku Danielu právě kvůli Zuzaně Šulajové.  Daniela se z rozchodu dlouho nemohla vzpamatovat a doufala v návrat. Ten se nekonal a žádost o rozvod je již podaná. Daniela Révaiová už má měsíc za manžela náhradu. Chodí s moderátorem Petrem Zajíčkem.

Libuška Vojtková a Petr Vágner akci na Hluboké

Libuška Vojtková a Petr Vágner akci na Hluboké

FOTO: archiv

První slunečný víkend vylákal z Prahy na Hlubokou také Miss Ivetu Lutovskou, Kateřinu Sokolovou a tanečnici Libušku Vojtkovou. Všechny dorazily bez partnerů. Sokolová je krátce po rozchodu a partneři Ivety a Libušky byli pracovně zaneprázdněni. Libuška odpoledne vyměnila přítele Mariana Vojtka za Petra Vágnera. "Je to sympaťák, ale já už jednoho přítele mám," smála se Libuška.