"Já nevím, jak vám to máme říct. Zpíváte skvěle, opravdu skvěle. Jste tady dokonce jedna z nejlepších. Ale vzít vás nemůžeme. Proč s tou váhou něco neuděláte?! Takhle to vážně nejde. Muzikál je i vizuální záležitost," řekl za všechny tvůrce projektu Ať žije rockenroll účastnici konkurzu Tereze Bergmannové producent Oldřich Lichtenberg.

"Já se na ně nezlobím. Vím, že jsem tlustá. Bohužel s tím nic moc dělat nemůžu. Už jako dítě jsem byla silná, snažím se hubnout, ale moc to nejde," řekla Novinkám mladá zpěvačka.

Tereza Bergmannová na konkurzu do muzikálu Ať žije rockenroll

Tereza Bergmannová na konkurzu do muzikálu Ať žije rockenroll

FOTO: Martin J.Polák

Konkurz na muzikál Ať žije rockenroll je Terezy druhým pokusem. Poprvé to zkoušela v muzikálu Dracula. "Říkala jsem si, že na roli Nymfy, kterou hraje třeba Hana Křížková, by mě vzít mohli. Pěveckým konkurzem jsem prošla, ale pak mě viděl choreograf Richard Hes a dál mě nepustil. I když si myslím, že i přes svoji váhu jsem na tom tanečně docela dobře," upřesňuje Tereza.

"Mrzí mě, že je tady většinou všem jedno, co umíte, ale dívají se především na to, jak vypadáte. S tím nic ale nenadělám. Já se nevzdávám a budu bojovat dál," dodala Bergmannová.